Frequently Asked Questions

Element Formularz
Last Updated 5 years ago

image

Za pomocą tego narzędzia możesz utworzyć formularz na swojej stronie internetowej, dzięki niemu użytkownicy będą wstanie się kontaktować z właścicielem strony, dokonywać zamówień czy rezerwacji itp.

Aby umieścić element, przeciągnij go na stronę, pojawi się od razu okno szablonu z którego możesz wybrać odpowiedni szablon z bazy dostępnych szablonów.

Na poniższym zrzucie przedstawiony fragment okna szablonów formularzy:

image

Zwróć uwagę że w każdej chwili możesz edytować szablon i wybrać inny kiedy tylko sobie tego zażyczysz, aby to zrobić kliknij w przycisk szablon przedstawiony na poniższym zrzucie ekranu.

image

Adres e-mail

image

To właśnie w tym miejscu należy wstawić adres mailowy na który będą trafiać wiadomości mailowe od użytkowników strony, skopiuj adres mailowy na który chcesz aby wiadomości od użytkowników docierały i wklej w miejsce adresu przedstawionego na powyższym zrzucie ekranu, oraz zatwierdź ustawienie.

Wyrównanie

image

W formularzu możesz ustawić przycisk do lewej strony, do prawej strony lub na środek.

Komunikat

image

W tym miejscu możesz wprowadzić treść jaka wyświetli się użytkownikowi po wysłaniu wiadomości ze strony, aby to zrobić kliknij w przycisk którego przykład znajduje się na powyższym zrzucie ekranu, a następnie wyświetli się edytor tekstowy, wprowadź w nim swoją treść i zapisz zmiany.

Poniżej przykład wyglądu edytora tekstu

image


Please Wait!

Please wait... it will take a second!