Frequently Asked Questions

Element Ikona
Last Updated 5 years ago

image

Za pomocą ikony można podpowiedzieć użytkownikowi strony o czym mówi treść do którego dana ikona się tyczy np podając numer telefonu, można obok niego wstawić ikonę która kojarzy numer telefoniczny z telefonem lub słuchawką, ikony mogą być także wykorzystywane jako odnośniki do innych podstron jak i zarówno zewnętrznych stron internetowych, podobnie jak ma to miejsce w przypadku obrazków czy przycisków.

Aby użyć ikonę na swojej stronie przeciąg ją i upuść na stronie.
Od razu po tej czynności wyświetli się okno szablonów, wybierz jeden z wyświetlonych szablonów i kliknij na nim zastosuj. Przykład na poniższym zrzucie ekranu.

image

Szablon można zmienić w każdym momencie, wówczas kliknij na element ikony który chcesz zmienić i kliknij w przycisk "Szablon", który wyświetli się na górnym pasku menu. Na poniższym zrzucie ekranu przedstawiono przycisk "Szablon".

image

link

image

Możesz ustawić aby nagłówek odsyłał do innej strony itd, aby to zrobić kliknij w ikonę "link" wyświetli się okno z polem wyboru opcji, wybierz do jakiego miejsca na stronie ma odsyłać klikniecie w ikonę, możesz także podać zewnętrzny adres URL aby ikona przekierowała na zewnętrzną stronę internetową.

image

Na powyższym zrzucie ekranu przedstawione pole wyboru opcji linkowania.

image

Na powyższym zrzucie ekranu przedstawione menu rozwijane dla opcji linkowania.

Ikona

image

Aby wybrać ikonę do swoich potrzeb kliknij na przycisk "Ikona" przykład przycisku przedstawiony na powyższym zrzucie ekranu, otworzy się okno wyboru ikon widoczny fragment listy poniżej.

image

Wybierz jedną z nich klikając w nią, po tej czynności ikona przekształci się z ikony domyślnej w tę którą wybrałeś(as).

Wysokość ikony

image

Za pomocą narzędzia zmiany rozmiaru wysokości widocznego powyżej, możesz określić jaka będzie wysokość ikony, można ją w ten sposób powiększyć lub pomniejszyć.

Kolor Ikony

image

Przy pomocy edytora kolorów możesz zmienić kolor ikony.
Więcej o edytorze kolorów pod linkiem "Edytor Kolorów"


Wyrównanie

image

Opcja wyrównania umożliwia ustawienie ikony przy lewej czy prawej krawędzi lub środku, jeśli chcesz jednak używać tej opcji nie korzystaj z szablonów ikon a jedynie z domyślnego szablonu.

Opcje Ikony

image

Ustawienie to umożliwia obrócenie ikony, o ustawienia pokazane na powyższym zrzucie ekranu.

Sposób układania ikony

image

Jeden pod drugim: Opcja ta umożliwia ikoną ustawianie się jedna pod drugą.
Obok siebie: Opcja ta umożliwia ikoną ustawienie się obok siebie.

Zwróć jednak uwagę aby można było korzystać z tych ustawień ważne jest wyłącznie funkcji "felx" na wierszu. Odznacz ostatnią opcję od prawej strony w postaci małego kwadratu przedstawionego w panelu opcji na poniższym zrzucie ekranu.

image


Please Wait!

Please wait... it will take a second!